Krém 2 v 1 na plesne nechtov a suchú, popraskanú pokožku 75ml INA ESSENTIALS | Raj zdravých a prírodných produktov - Naturaj.sk
Logo
Neviete si rady? Zavolajte :)
(PO - PIA, 8:00 - 18:00)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
13.05.2018
SKLADOVÉ ZÁSOBY
Vzhľadom na to, že spolupracujeme s kamenným obchodom Milika, ktorý je dodávateľom produktov do nášho e-shopu, môže dôjsť k tejto náhodnej situácii: ... čítať celé
30.01.2019
EXPEDÍCIA OBJEDNÁVOK
Objednávky prijaté do 8:45 počas pracovných dní, budú v prevažnej väčšine vybavené v ten istý deň v prípade, že Vami objednaný tovar bude skladom. Obj... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Získajte prehľad o novinkách

Náš sortiment je denne dopĺňaný o nové produkty. Stačí zadať váš e-mail a získate pravidelné informácie o našich novinkách. Ďakujeme za váš záujem.

 

  1. Úvod
  2. EKO DROGÉRIA A KOZMETIKA
  3. Krém 2 v 1 na plesne nechtov a suchú, popraskanú pokožku 75ml INA ESSENTIALS

Krém 2 v 1 na plesne nechtov a suchú, popraskanú pokožku 75ml INA ESSENTIALS

Krém 2 v 1 na plesne nechtov a suchú, popraskanú pokožku - s Bielou Borovicou, Ureou a Gerániom Prírodný krém s kombinovaným účinkom - na plesne na nechtoch a chodidlách a suchú, drsnú a popraskanú pokožku na pätách a lakťoch. Účinný pri nepríjemnom zápachu a potení nôh. Jemná starostlivosť pre zdr... celý popis
Nie sme platcovia DPH
29,99 EUR
/ ks
Číslo produktu:N6316
EAN kód:3800502058632
Výrobca:INA ESSENTIALS
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Krém 2 v 1 na plesne nechtov a suchú, popraskanú pokožku - s Bielou Borovicou, Ureou a Gerániom

Prírodný krém s kombinovaným účinkom - na plesne na nechtoch a chodidlách a suchú, drsnú a popraskanú pokožku na pätách a lakťoch. Účinný pri nepríjemnom zápachu a potení nôh. Jemná starostlivosť pre zdravé nechty a hebkú pokožku. Vhodný pre všetky typy pokožky vrátane tej citlivej. S obsahom bielej borovice, urey a geránia.

Fungomycol od InaEssentials je vysokokvalitný, jemný krém s prírodnými aktívnymi zložkami a dvojitým účinkom. Je špeciálne vyvinutý na boj proti plesniam na nohách a nechtoch a proti drsnej a popraskanej pokožke na lakťoch a pätách.

  • Antibakteriálny
  • Účinný pri plesniach nechtov, zápachu a potení
  • Posilňuje a chráni nechty
  • Vhodný pre všetky typy pokožky vrátane citlivej
  • Hĺbkovo hydratuje a obnovuje popraskanú a drsnú pokožku
  • Zlepšuje elasticitu a podporuje regeneráciu pokožky

Neobsahuje parabény, umelé farbivá a vône.

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov a vynikajúcej hygieny ju používajte v kombinácii s našou Organickou Vodou z Bielej Borovice - Hydrolina Sprej na kožnú pleseň a zápach nôh a Renew - Kúpeľová soľ s Čajovníkovým a Borovicovým olejom na Unavené nohy a Plesne.

Ako používať produkt

Na plesne nechtov a chodidiel:

  1. Umyte a dôkladne osušte nohy.
  2. Naneste tenkú vrstvu krému na nechty, medzi prsty a postihnuté miesta. 
  3. Jemne rozotrite. Počkajte, kým sa úplne nevstrebe. Neumývajte!

Používajte 1-2 krát denne

Na suchú a popraskanú pokožku:

Naneste dostatočné množstvo krému na čistú a suchú pokožku. Masírujte, kým sa úplne nevstrebe. Nezmývajte!

Používajte 1-2 krát denne.

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov a vynikajúcej hygieny ho používajte v kombinácii s našou organickou vodou z Bielej Borovice - Hydrolina Sprej na kožnú pleseň a zápach nôh a Renew - Kúpeľová soľ s Čajovníkovým a Borovicovým olejom na Unavené nohy a Plesne.

Zloženie: aquaRICINUS COMMUNIS Seed OilalcoholPrunus Amygdalus Dulcis OilglycerinCaprylic/Capric triglyceride, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, glyceryl stearatePEG-100 Stearate, AMMONIUM ACRYLOYL DIMETHYL TAURATE/VP COPOLYMER, cetearyl alcoholPotassium AlumUREA, COTINUS COGGYGRIA BRANCH/LEAF OIL, Pelargonium Graveolens OilLavandula Angustifolia Oil, PINUS SYLVESTRIS OIL, panthenolHydrolyzed CollagenSODIUM HYALURONATEPropylene glycolRetinyl PalmitatePhenoxyethanolSODIUM POLYACRYLATEETHYLHEXYL STEARATETRIDECETH-6tocopheryl acetateTocopherolHelianthus Annuus Seed Oilethylhexylglycerin, C11-13 ISOALKANE, Sodium HydroxideTetrasodium EDTA

Krajina pôvodu: Bulharsko

Objem: 75ml

 

Neprepásnite novinky, akcie a zľavy!

Overený e-shop

» Recenzie

Kontaktujte nás :)
Jana Barzóová
(PO - PIA, 8:00 - 18:00)
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk